ArabicEnglishGreekItalianRussianTurkish

Teknoloji

AB Grup Holding  her daim müşterilerinin ve doğanın iyiliğini düşünen, teknolojiyi yakından takip eden bir kuruluştur. Projelerine ise bu görüşü  entegre etmek birinci öncelikleri arasında yer almaktadır.

Yenilenebilir enerji projeleri ile hem müşterilerinin hem de üzerinde yaşadığımız dünyanın sağlığını önemseyen AB Grup Holding yenilenebilir enerji yatırımlarıyla ile dünyadaki yerini almaktadır.

AB Grup Holding’in teknolojideki ilk yatırımı kripto varlık alım satım platformu olan ABStocks  tüm kullanıcıların güvenle takip edebileceği, bir varlık borsasıdır ve yasal, güvenilir, yeni nesil yatırım fırsatları sunmaktadır.

AB Grup Holding bütün dünyadaki teknolojik gelişmeleri an ve an takip etmektedir, ülkemizde ve dünyamızda var olan teknolojik gelişmelerin bizzat içerisinde bulunacak adımlar atmaktadır. AB Grup Holding bu adımlarda özellikle genç ve yeni nesilden desteğini eksik etmediği gibi onların da katkıları ile  dünya endüstrisinde ve teknolojisinde kalıcı bir yer edinmeyi hedeflemektedir.

Yalnızca ABStocks olarak değil,  yazılım tarafında da devamlı AR-GE çalışmalarımızı sürdürecek olan AB Grup Holding,  gelecek günlerde  daha farklı projeler ile çalışmalarını ve yatırımlarını devam ettirecektir.