ArabicEnglishGreekItalianRussianTurkish
Hakkında

Biz Kimiz?

1999 yılında inşaat sektörüne giren AB Grup Holding, iş dünyasındaki vizyonuyla, kısa sürede inşaat sektöründe adı güven ve kaliteyle anılan bir şirket konumuna yükseldi. Yüzde yüz yerli sermayeyle, sektöre modern ve kullanışlı yaşam alanları kazandırmayı amaçlayan AB Grup Holding, İstanbul’da birçok prestijli projeye imza attı. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, modern kent yaşamının beklentilerini karşılayan konforlu, çevreci, güvenli ve huzurlu yaşam alanları kurma ideali, AB Grup Holding’in vazgeçilmez prensipleridir. Kuruluşundan bugüne sürekli yenileşme ve sağlıklı büyüme prensibiyle hareket eden AB Grup Holding, her zaman en iyisini üretmek için çalışmaya ve yükselmeye devam ediyor.

10.000+

Çalışma Arkadaşlarımız

10+

Ülke Proje Danışmanlığı

25+

Yıllık Tecrübe

8+

Sektör

Pozitif Yatırım

Türkiye İhracat Pay

GRUP ŞİRKETLER

AB YAPI

AB Grup Holding’in amiral gemisi olan AB Yapı Ltd inşaat sektöründe bu zamana kadar onlarca projede binlerce insanı ev sahibi yaptı. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde projeler geliştiren AB Yapı Ltd, sektöre kazandırdığı ilklerle de inşaat sektörüne liderlik ediyor.

BAYRAK YAPI A.Ş.

AB grup Holding’in iştikaklarından Bayrak Yapı Aş özellikle lüks ve butik konut projeleri hayata geçiriyor.

AB MARİNA VE TURİZM YATIRIMLARI A.Ş.

Turizm sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Ab Marina ve Turizm Yatırımları Aş İtalya ve Yunanistan’da marina yatırımları hayata geçiyor. Dünya’nın farklı turizm destinasyonlarında yatırım hazırlıklarını sürdüren kuruluş yat sektöründe de projeler üretiyor.

AB YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş.

Yunanistan’da tarım artıklarından enerji üretimi üzerine modern ve entegre bir tesis kuran Ab Yenilenebilir Enerji Yatırımları Aş özellikle yenilenebilir enerji üretimi üzerine farklı ülkelerde yatırımlar gerçekleştiriyor.

AB GELİŞİM TEKNOLOJİ HOLDİNG A.Ş.

Ab Gelişim Teknoloji 100 ’ün üzerinde yazılım ve bilgisayar mühendisinden oluşan kadrosuyla yazılım ve teknoloji alanında projeler gerçekleştiriyor. Türkiye ve yurt dışı ofislerinde yenilikçi ve rekabet düzeyi yüksek teknolojiler geliştiren Ab Gelişim Teknoloji sektörünün iddialı kurumları arasında yer alıyor.

AB STOCKS LTD.

Kripto para varlıklarının çeşitlendiği ve değerinin her geçen gün arttığı dünya genelinde tamamıyla yasal ve sigortalı bir şekilde bu sektöre yatırım yapan Ab Stocks Ltd, Türkiye’nin ve hatta Dünyanın en güvenli kripto para platformu ABStocks.com ‘u kurdu. ABStocks Ltd Türkiye’de ilk defa kendi Blokchain teknolojisini yazan kurum olma özelliğini taşıyor.

AB GRUP HOLDİNG GREECE

İnşaattan turizme farklı sektörlerde yatırımları bulunan Ab Grup Holding Tüm Avrupa ülkelerinde ki yatırımlarını Ab Group Greece kurumsal yapısı altında sürdürüyor.

AB İHRACAT VE İTHALAT A.Ş.

Gerçekleştirdiği ihracatla Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan AB İhracat Ve İthalat Aş. Dünya genelinde oluşturduğu networkle yapı ürünlerinden mobilya ve tekstilde ki yerli ve milli ürünleri dünya pazarına sunuyor. Ab İhracat Ve İthalat aynı zamanda AB Grup Holding’in yurt dışı yatırımlarının malzeme ve ürün tedarikini de sağlıyor.

1999 yılında inşaat sektörüne giren AB Grup Holding, iş dünyasındaki vizyonuyla, kısa sürede inşaat sektöründe adı güven ve kaliteyle anılan bir şirket konumuna yükseldi. Yüzde yüz yerli sermayeyle, sektöre modern ve kullanışlı yaşam alanları kazandırmayı amaçlayan AB Grup Holding, İstanbul’da birçok prestijli projeye imza attı. Müşteri odaklı hizmet anlayışı..