ArabicEnglishGreekItalianRussianTurkish

1999'dan Bugüne

Kurucu Muhsin Bayrak önderliğinde, 1999'dan bugüne ulaşan birçok proje, yaşam alanı, teknolojik çalışmaların, bugüne ulaşmasını sağlayan yolcuğumuz..

1999
2004
2005
2018
2019
2021
1999
2004
2005
2018
2019
2021

Muhsin Bayrak Kimdir?

Ailesine ‘Bayrak’ soyadını Mustafa Kemal Atatürk’ün verdiği Muhsin Bayrak ve ailesi Türkiye sanayisinin önemli iş insanlarındandır. Muhsin Bayrak, 1999 yılında kurduğu AB Grup Holding şirketiyle sektöre yenilik getirdi. Yurt dışında birçok şantiyesi bulunan Bayrak’ın, Türkiye’de yatırımlarını hızla devam ediyor.Bu zamana kadar Türkiye’de 200’den fazla inşaat projesi hayata geçiren, Yunanistan’da çok sayıda inşaat projesi dışında Atina Marinası’nı inşaa eden Muhsin Bayrak yine Yunanistan’da da enerji sektöründe varlığını devam ettirmektedir.Son olarak Bodrum Türkbükü’nde 100 milyon dolarlık yatırımla dünyaca ünlü Türk mimarı Barbaros Sağdıç’ın tasarladığı ve 28 malikaneden meydana gelen Madnasa Türkbükü projesine start veren Bayrak, yerli ve milli kripto para borsası ABStocks’u da önümüzdeki günlerde faaliyete geçirdi.

Muhsin Bayrak Kimdir?

Kurulum ve Gelişim

Kurulum ve Gelişim

1998-99 yılında Muhsin Bayrak tarafından kurulan AB Grup Ltd. vizyon ve giriş amaçlarından biri olan yüzde yüz yerli sermayeyle, sektöre modern ve kullanışlı yaşam alanları kazandırmayı amaçladı, AB Grup Holding altında İstanbul’da birçok prestijli projeye imza attı. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, modern kent yaşamının beklentilerini karşılayan konforlu, çevreci, güvenli ve huzurlu yaşam alanları kurma ideali, AB Grup Holding’in vazgeçilmez prensipleridir. Kuruluşundan bugüne sürekli yenileşme ve sağlıklı büyüme prensibiyle hareket eden AB Grup Holding, her zaman en iyisini üretmek için çalışmaya ve yükselmeye devam ediyor.

Öncelikle inşaat ve otomotiv sektörlerinde kendini ispatlayan AB Grup Holding, sonrasında bünyesine kozmetik, matbaa, kağıt sanayi, yenilenebilir enerji, Crypto Coin gibi birçok iş dalında faaliyet göstermeye aynı zamanda ülkemizin yerli kaynakların değerlendirmeye, yeni iş alanlarında istihdam sağlamaya ve her geçen gün kendi bünyesinde gelişmeye, teknoloji, inovasyonu, ekonomiyi yakından takip ederek doğru kararları vermeyi kendisine ilke edinmiş, Muhsin Bayrak’ın en son start verdiği Madnasa Türkbükü, Madnasa Zirve projeleri ile inşaatta çığır açarken, ABStocks ile Türk bir holding bünyesinde ilk defa Kripto Coin borsası kurmuştur.Son zamanlarda ise 10.000’in üzerinde çalışma arkadaşımız ile, 10’dan fazla ülkede proje danışmanlığı, projeler, 8’in üzerinden farklı sektörlerde faaliyet göstermekteyiz. 25 yılın ardından gelen güven ve iş tecrübesi ile birçok başarılı projeye daha imza atmaktayız.